Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Свечена седница на Советот на општина Струмица

декември 11, 2023 @ 12:00 - 17:00

Детали

Дата:
декември 11, 2023
Време:
12:00 - 17:00
Настан Категорија:

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот