Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Соопштување на наградите од Струмички карневал

март 18 @ 12:00 - 13:00

Детали

Дата:
март 18
Време:
12:00 - 13:00
Настан Категорија:
Настан Tags:

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот