Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Концерт „Фрајле“

март 17 @ 08:00 - 17:00

МКД1000

Женското музичко трио ,,Фрајле” одбележува 15 години кариера и по тој повод најавена е балканска турнеја која ја опфаќа Македонија. Триото пред Струмица ќе одржи концерти во Битола на 13-ти март, Скопје на 15-ти и 16-ти март и на 17-ти март доаѓаат во Струмица. Цената на влезниците  1000 денари.

Детали

Дата:
март 17
Време:
08:00 - 17:00
Цена:
МКД1000
Настан Категорија:

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот