Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Интернационален фестифал на афоризам и карикатура Струмица 2024

март 18 @ 19:00 - 20:00

Отварање изложба на карикатури и афоризми и доделување награди од наградниот фонд конкурс – НУЦК„Антон Панов“-Струмица

Детали

Дата:
март 18
Време:
19:00 - 20:00
Настан Категорија:

Сала

Фоаје
Плоштад Гоце Делчев бб
Струмица,

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот