Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Концерт на Петар Грашо

април 30 @ 20:00 - 22:00

Најава на концерт на хрватскиот шармер Петар Грашо на 30 април во „Антон Панов“.

Детали

Дата:
април 30
Време:
20:00 - 22:00
Настан Категории:
,

Сала

Приватно: НУЦК “Антон Панов“
Плоштад Гоце Делчев бб
Струмица,
+ Google Map

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот