Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Концерт на Каролина Гочева

мај 17 @ 20:00 - 22:00

МКД1000

Ви го најавуваме големиот концерт на македонската дива Каролина Гочева на 17 мај во „Антон Панов“.

Детали

Дата:
мај 17
Време:
20:00 - 22:00
Цена:
МКД1000
Настан Категории:
,

Сала

Приватно: НУЦК “Антон Панов“
Плоштад Гоце Делчев бб
Струмица,
+ Google Map

Организатор

Авалон Продукција

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот