Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Паника во Хотел Палас

мај 20 @ 20:00 - 22:00

МКД250

Детали

Дата:
мај 20
Време:
20:00 - 22:00
Цена:
МКД250
Настан Категорија:

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот