Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Тримерски обичај

март 20 @ 12:00 - 13:00

Детали

Дата:
март 20
Време:
12:00 - 13:00
Настан Категорија:

Сала

Фоаје
Плоштад Гоце Делчев бб
Струмица,

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот