Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Тивериополска филмска вечер

мај 29 @ 20:00 - 22:00

На 29 мај (среда) во малата сала на НУЦК „Антон Панов“ Струмица ќе се одржи „Тивериополска филмска вечер“-проекција т.е кратки авторски филмови на Ице Виранов. Филмовите се (Не)нормален, Лука и Зевање.

Детали

Дата:
мај 29
Време:
20:00 - 22:00
Настан Категорија:

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот