Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Стенд ап со Бојан Велевски

март 29 @ 20:00 - 22:00

Детали

Дата:
март 29
Време:
20:00 - 22:00
Настан Категорија:

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот