Loading Настани

« Сите Настани

Мики Јовановски-Џафер 50 години музичка кариера

април 25 @ 20:00 - 22:00

МКД500

Концерт на Мики Јовановски Џафер во НУ Центар за култура „Антон Панов“ Струмица по повод 50 години музичка кариера.

Детали

Дата:
април 25
Време:
20:00 - 22:00
Цена:
МКД500
Настан Категорија:

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот