Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Ритамот на Европа

март 16 @ 12:00 - 14:00

Ритамот на Европа е  музички фестивал најголем од ваков вид во Европа, и со тоа Струмица е град домаќин во групата од 75 градови од регионот и 4 градови надвор од него.

Детали

Дата:
март 16
Време:
12:00 - 14:00
Настан Категорија:

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот