Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Црна дупка – премиера

април 18 @ 20:00 - 22:00

МКД200

Режија: Љупчо Ѓоргиевски
Текст: Горан Стефановски

Детали

Дата:
април 18
Време:
20:00 - 22:00
Цена:
МКД200
Настан Категорија:

Сала

Камерна сцена
Телефон
075/468-904

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот