Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Концерт „Бал под маски“ – ООМУ„Боро Џони“

март 14 @ 18:00 - 20:00

Детали

Дата:
март 14
Време:
18:00 - 20:00
Настан Категорија:

Организатор

НУЦК „Антон Панов“-Струмица
Телефон
072 233 012
Email
info@nuckantonpanov.mk

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот