Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

Камерен концерт LUCI ET UMBRAE

мај 19, 2023 @ 19:00 - 21:00

Детали

Дата:
мај 19, 2023
Време:
19:00 - 21:00
Настан Категорија:

Сала

Фоаје
Плоштад Гоце Делчев бб
Струмица,

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот