Loading Настани

« Сите Настани

  • Овој настан е поминат.

60 меѓународна струмичка ликовна галерија

септември 11, 2023 @ 19:30 - септември 13, 2023 @ 21:30

Детали

Start:
септември 11, 2023 @ 19:30
End:
септември 13, 2023 @ 21:30
Настан Категорија:

Сала

Приватно: НУЦК “Антон Панов“
Плоштад Гоце Делчев бб
Струмица,

Театарот го задржува правото за менување на репертоарот